Home / Handles / FG11-4KG.160.84
minImg
FG11-4KG.160.84
Davies Molding, LLC
Product No:
FG11-4KG.160.84
Manufacturer:
Davies Molding, LLC
Description:
HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 6.299"
In Stock : 4
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Thread/Screw/Hole Size M6
Series FG11
Type Drawer, Type
Mfr Davies Molding, LLC
Height 2.598" (66.00mm)
Length - Center to Center 6.299" (160.00mm)