Home / Handles / FG12-LH10.165.11
minImg
FG12-LH10.165.11
Davies Molding, LLC
Product No:
FG12-LH10.165.11
Manufacturer:
Davies Molding, LLC
Description:
HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 6.496"
In Stock : 3
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Thread/Screw/Hole Size M6
Series FG12-LH
Type Drawer, Type
Mfr Davies Molding, LLC
Height 2.402" (61.00mm)
Length - Center to Center 6.496" (165.00mm)