Home / Handles / FG4-LH10.375.11
minImg
FG4-LH10.375.11
Davies Molding, LLC
Product No:
FG4-LH10.375.11
Manufacturer:
Davies Molding, LLC
Description:
HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 14.764"
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Thread/Screw/Hole Size M6
Series FG4-LH
Type Drawer, Type
Mfr Davies Molding, LLC
Height 2.362" (60.00mm)
Length - Center to Center 14.764" (375.00mm)