Home / Handles / FG7-04.RA160.01
minImg
FG7-04.RA160.01
Davies Molding, LLC
Product No:
FG7-04.RA160.01
Description:
HANDLE ALUMINUM MTG CTR 6.299"
Mfr Davies Molding, LLC
Height 2.362" (60.00mm)
Length - Center to Center 6.299" (160.00mm)