Home / Handles / FG8-02.R350.11
minImg
FG8-02.R350.11
Davies Molding, LLC
Product No:
FG8-02.R350.11
Manufacturer:
Davies Molding, LLC
Description:
HANDLE S STEEL MTG CTR 13.78"
User Guide
Thread/Screw/Hole Size M10
Series FG8
Type Drawer, Type
Mfr Davies Molding, LLC
Height 3.346" (85.00mm)
Length - Center to Center 13.780" (350.00mm)