FL75L07A
Delta Electronics
Product No:
FL75L07A
Manufacturer:
Delta Electronics
Description:
LINE FILTER 75VAC 7A SMD
In Stock : 788
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating -
Termination Style SMD (SMT) Tab
Approval Agency cUL, UL, VDE
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Inductance -
Series Delphi
Mfr Delta Electronics
Filter Type DC
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated AC 75V
Current 7 A