FM09B250V1-6A
Eaton - Bussmann Electrical Division
Product No:
FM09B250V1-6A
Description:
FUSE GOVT 250V
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)