G125-MC11005L4-0150L
Harwin Inc.
Product No:
G125-MC11005L4-0150L
Manufacturer:
Harwin Inc.
Description:
1.25MM M/L 10POS 26AWG 150MM
In Stock : 87
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 10
Color White, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable -
Series Gecko G125
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")