G125-MC32005L0-0150L
Harwin Inc.
Product No:
G125-MC32005L0-0150L
Description:
1.25MM M/L 20POS 30 AWG 150MM
User Guide
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 20
Color White, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable -
Series Gecko G125
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")