G125-MW20300M94
Harwin Inc.
Product No:
G125-MW20300M94
Description:
1.25MM M/M ON 28AWG 300MM
User Guide
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series Gecko
Length 11.8" (300.0mm)