G125-MW40150L94
Harwin Inc.
Product No:
G125-MW40150L94
Description:
1.25MM M ON 32AWG 150MM
User Guide
Series Gecko
Number of Rows 1
Length 5.90" (149.86mm)
Color White
Mfr Harwin Inc.
Contact Finish Thickness 8.0µin (0.20µm)
Contact Finish Gold
Contact End Pin to Cable (Round)
Package Bulk
Product Status Obsolete
Wire Gauge 32 AWG