Home / Coaxial Cables (RF) / H.FL75-2LP-WMF-A-TR-190
minImg
H.FL75-2LP-WMF-A-TR-190
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
H.FL75-2LP-WMF-A-TR-190
Description:
CBL ASSY H.FL PLUG TO PLUG 7.48"
User Guide
Operating Temperature -
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series H.FL75
Length 7.480" (190.00mm)