Home / Coaxial Cables (RF) / H.FL75-LP-084H-A-150
minImg
H.FL75-LP-084H-A-150
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
H.FL75-LP-084H-A-150
Description:
CBL ASSY H.FL-CABLE PLUG 5.906"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 1.50mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender -
1st Connector H.FL Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector Cable (Round)
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type -
Series H.FL75
Length 5.906" (150.00mm)