Home / Coaxial Cables (RF) / H.FL75-LPG-084N2-A-700
minImg
H.FL75-LPG-084N2-A-700
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
H.FL75-LPG-084N2-A-700
Description:
CBL ASSY H.FL PLUG 27.56"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 1.50mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender -
Color Black
2nd Connector Cable (Round)
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type -
Series H.FL75
Length 27.56" (700.00mm)