Home / Markers / HSCM-2400-0.390-WT
minImg
HSCM-2400-0.390-WT
Brady Corporation
Product No:
HSCM-2400-0.390-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
WIRE MARKR CBL TIE 61MM X 10.2MM
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Series Heatex™
Type Wire Marker, Cable Tie
Legend Blank
Size 2.40" W x 0.40" L (61.0mm x 10.2mm)