HSM3-6.4-32-1
Essentra Components
Product No:
HSM3-6.4-32-1
Description:
HEX STANDOFF M3 NYLON 32MM
In Stock : 500
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Material Nylon, Brass Insert
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.252" (6.40mm) Hex
Weight -
Series Richco, HSM
Length - Overall 1.260" (32.00mm)
Between Board Height 1.260" (32.00mm)