HSM4-8-15-3
Essentra Components
Product No:
HSM4-8-15-3
Manufacturer:
Essentra Components
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 15MM
In Stock : 101
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Diameter - Inside -
Color Natural
Material Nylon, Brass Insert
Gender Male, Male
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm) Hex
Weight -
Series Richco, HSM
Length - Overall 1.063" (27.00mm) 1 1/16"
Between Board Height 0.591" (15.00mm)