HSM4-8-32-1
Essentra Components
Product No:
HSM4-8-32-1
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 32MM
Material Nylon, Brass Insert
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm) Hex
Weight -
Series Richco, HSM
Length - Overall 1.260" (32.00mm)
Between Board Height 1.260" (32.00mm)