HTSN-M4-10-8-1
Essentra Components
Product No:
HTSN-M4-10-8-1
Manufacturer:
Essentra Components
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 10MM
User Guide
Diameter - Inside -
Color Black
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm) Hex
Weight -
Series HTSN
Length - Overall 0.394" (10.00mm)
Between Board Height 0.394" (10.00mm)