HTSN-M4-13-8-1
Essentra Components
Product No:
HTSN-M4-13-8-1
Description:
HEX STANDOFF M4 NYLON 13MM
In Stock : 999
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm) Hex
Weight -
Series Richco, HTSN
Length - Overall 0.512" (13.00mm)
Between Board Height 0.512" (13.00mm)