HX-375-150-YL-J
Brady Corporation
Product No:
HX-375-150-YL-J
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
SLEEVE, 0.375 IN DIA X 1.5 IN W
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.38" Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm)