Home / Circuit Breakers / IAGNF6-1-51-10.0
minImg
IAGNF6-1-51-10.0
Sensata-Airpax
Product No:
IAGNF6-1-51-10.0
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
User Guide
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IAG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V