IDSD-25-S-03.50-G
Samtec Inc.
Product No:
IDSD-25-S-03.50-G
Number of Positions 50
Color Gray, Ribbon
Product Status Active
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series IDSD
Length 0.292' (88.90mm, 3.50")