IDSD-25-S-03.70
Samtec Inc.
Product No:
IDSD-25-S-03.70
Product Status Active
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series IDSD
Length 0.308' (94.00mm, 3.70")