IDSD-25-S-09.20
Samtec Inc.
Product No:
IDSD-25-S-09.20
Product Status Active
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series IDSD
Length 0.767' (233.68mm, 9.20")