IDSD-25-S-11.81
Samtec Inc.
Product No:
IDSD-25-S-11.81
Product Status Active
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series IDSD
Length 0.984' (300.00mm, 11.81")