Home / Circuit Breakers / IEG1-1-63-25.0-91-V
minImg
IEG1-1-63-25.0-91-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEG1-1-63-25.0-91-V
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Current Rating (Amps) 25A
Series IEG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V