Home / Circuit Breakers / IEG666-1-62-20.0-A-01-V
minImg
IEG666-1-62-20.0-A-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEG666-1-62-20.0-A-01-V
Approval Agency CSA, TUV, UL1077
Current Rating (Amps) 20A
Series IEG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V