IRJ04-100ND300X200
TDK Corporation
Product No:
IRJ04-100ND300X200
Manufacturer:
TDK Corporation
Description:
RF ABSORB SHEET 11.811"X7.874"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Material Polymer Resin, Magnetic Powder
Thickness - Overall 0.004" (0.10mm)
Product Status Obsolete
Series IRJ
Type Absorbing Sheet
Length 11.811" (300.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr TDK Corporation
Shelf Life -
Package Bulk
Width 7.874" (200.00mm)