ISDF-10-S-R
Samtec Inc.
Product No:
ISDF-10-S-R
Description:
CONN INSULATOR HSG 10POS 1.27MM
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)