Home / RF Amplifiers / JS1-00100400-25-12P
minImg
JS1-00100400-25-12P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JS1-00100400-25-12P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-4GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 175mA
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 4GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 4GHz