Home / RF Amplifiers / JS1-00101000-50-8P
minImg
JS1-00101000-50-8P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JS1-00101000-50-8P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-10GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 125mA
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 10GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 10GHz