Home / RF Amplifiers / JS4-00101000-25-10P
minImg
JS4-00101000-25-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JS4-00101000-25-10P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-10GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 195mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series JS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 10GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 10GHz