Home / RF Amplifiers / JS4-00101500-23-10P
minImg
JS4-00101500-23-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JS4-00101500-23-10P
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-15GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 195mA
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 15GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 15GHz