Home / RF Amplifiers / JS4-01001000-25-10P
minImg
JS4-01001000-25-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JS4-01001000-25-10P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 1GHZ-10GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 195mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series JS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 1GHz ~ 10GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 1GHz ~ 10GHz