Home / RF Amplifiers / JS4-17101840-21-8P
minImg
JS4-17101840-21-8P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
JS4-17101840-21-8P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC AMP GPS 17.1GHZ-18.4GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 195mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series JS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 17.1GHz ~ 18.4GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 17.1GHz ~ 18.4GHz