K11K0C-P04LJG0-5000
ODU
Product No:
K11K0C-P04LJG0-5000
Description:
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Cable Opening 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C