K11LAC-P03LPH0-5200
ODU
Product No:
K11LAC-P03LPH0-5200
Description:
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
User Guide
Cable Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 12A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C