K11LAC-P03LPH0-7700
ODU
Product No:
K11LAC-P03LPH0-7700
Description:
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
User Guide
Cable Opening 0.276" ~ 0.303" (7.00mm ~ 7.70mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 12A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C