K12K0C-P03LSN0-7500
ODU
Product No:
K12K0C-P03LSN0-7500
User Guide
Cable Opening 0.276" ~ 0.295" (7.00mm ~ 7.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 16A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C