K12K0C-P03LSN0-9000
ODU
Product No:
K12K0C-P03LSN0-9000
User Guide
Cable Opening 0.335" ~ 0.354" (8.50mm ~ 9.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 16A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C