K12K0C-P14NFG0-7000
ODU
Product No:
K12K0C-P14NFG0-7000
User Guide
Cable Opening 0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C