K12K0C-P26LCC0-8500
ODU
Product No:
K12K0C-P26LCC0-8500
User Guide
Cable Opening 0.315" ~ 0.335" (8.00mm ~ 8.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C