K12L0C-P14NFG0-4200
ODU
Product No:
K12L0C-P14NFG0-4200
User Guide
Cable Opening 0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C