K13K0C-P10LPH0-9500
ODU
Product No:
K13K0C-P10LPH0-9500
User Guide
Cable Opening 0.354" ~ 0.374" (9.00mm ~ 9.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 12A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C