K13L0C-P10LPH0-9200
ODU
Product No:
K13L0C-P10LPH0-9200
User Guide
Cable Opening 0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 12A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C