K20KAC-P06LCC0-350S
ODU
Product No:
K20KAC-P06LCC0-350S
User Guide
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C