K20KAC-P06LCC0-500S
ODU
Product No:
K20KAC-P06LCC0-500S
User Guide
Cable Opening 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C