K20L0C-P03LJG0-560S
ODU
Product No:
K20L0C-P03LJG0-560S
Description:
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Cable Opening 0.197" ~ 0.220" (5.00mm ~ 5.60mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C