K20LAC-P04LFG0-320S
ODU
Product No:
K20LAC-P04LFG0-320S
Description:
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
User Guide
Cable Opening 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C